Wariograf Dla firm

Wykrywacz kłamstw dla firm

Nasi eksperci

Nasi eksperci są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami w dziedzinie badań wariograficznych. Nasi eksperci są  uczniami absolutnych mistrzów badań poligraficznych w Polsce, a swoje umiejętności doskonalili w trakcie wieloletniej praktyki w polskich służbach specjalnych, bądź służbach o charakterze militarnym. Dlatego też wszyscy nasi eksperci charakteryzują  się profesjonalizmem, wysoką kulturą osobistą, dyskrecją i przyjaznym nastawieniem do klientów.   Ich wysoki poziom etyczno-moralny oraz bogate doświadczenie zawodowe, a także życiowe daje gwarancję wykonania usługi na najwyższym światowym poziomie.

Wszyscy eksperci wykonują badania z użyciem wariografu  zgodnie z metodyką prowadzenia tego typu badań, stosując naukową metodologię oraz bezwzględnie przestrzegając zasad etyki zawodowej, co zostało potwierdzone przez Radę Naukową Polskiego Towarzystwa Badań Poligraficznych wpisaniem ich na Listę  Ekspertów Rekomendowanych.

W gronie ekspertów badań wraiograficznych, współpracujących ze SPY24, znajduje się pierwszy”poligrafer” i niekwestionowany autorytet badań wariograficznych w Polsce doktor inżynier Łucjan Wiśniewski.

Warto wspomnieć o tym, że dr Ł.Wiśniewski, po przeszkoleniu teoretycznym przez pioniera tych badań dr A.Krzyścina, od 1968r. przez 3 lata prowadził wraz z nim badania osób w najpoważniejszych  sprawach kryminalnych  w Polsce (zabójstwa, kradzież broni). Ogółem dr Ł. Wiśniewski ma na swoim koncie ponad 8 tysięcy przebadanych osób na wariografie. Osoby te badał w sprawach kryminalnych (badał osoby do ok. 300 poważnych spraw kryminalnych).

Realizował także sprawy dla różnorodnych prywatnych agend ochrony mienia i osób w Polsce (sprawy dotyczyły m. in. z okradania bankomatów oraz kradzieży przewożonych wartości pieniężnych).

Dbając o swój rozwój,  brał udział w szkoleniach prowadzonych przez amerykańskich teoretyków i praktyków badań wariograficznych R.Nelsona i D.Raskina. Posiadane przez dr. Łucjana Wiśniewskiego wiadomości specjalne w dziedzinie psychofizjologicznych badań poligraficznych oraz doświadczenie zostały wykorzystane do kształcenia kadr zajmujących się badaniami wariograficznymi. Wyszkolił szerokie grono ekspertów badań wariograficznych zatrudnianych przez służby specjalne oraz różne instytucje państwowe. Jest znakomitym praktykiem i cenionym w środowisku „poligrafików’.

Kontakt – Centrum Badań Wariograficznych

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h / 7 dni w tygodniu. Działamy na terenie całej Polski. Nasi specjaliści badań poligraficznych zaproszą Państwa do naszych punktów, bądź dotrą pod wskazany adres.

Adres: ul. Chłodna 35/37 paw. 5 1p / Warszawa, 00-867
Telefon : +48 532 512 100
E-mail: wariograf@spy24.pl