Wariograf Dla firm

Wykrywacz kłamstw dla firm

Kradzież w rodzinie

Częstym problemem, z którym przychodzą do nas klienci indywidaulani jest kradzież.  Najbardziej przykre dla naszych klientów jest to, że o tę kradzież podejrzewają kogoś z rodziny.

Jak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie,  kradzież w obrębie grona rodzinnego, jest czymś niemal naturalnym. I choć jest to tak powszechne zjawisko, to jest ono mało znane, bo o tym się nie  mówi głośno.  Ludzie skrzywdzeni kradzieżą wstydzą się po prostu za rodzinę, która dopuściła się tej niegodziwości wobec nich.

Milczą i cierpią.  A złodziej jest coraz zuchwalszy, kradnie  z coraz większym rozmachem.

Dzieje się to dlatego, że właśnie członkowie naszych  rodzin są osobami najlepiej  poinformowanymi o miejscu przechowywania pieniędzy, kosztowności czy też ważnych dokumentów w naszym domu.

Najlepszą okazją do kradzieży w rodzinie są spotkania rodzinne takie,  jak przyjęcia z okazji różnych świąt religijnych i osobistych (wigilia, wesele, sylwester, urodziny, imieniny).

I chociaż kradzież na szkodę osoby z rodziny to czyn kryminalny, to najczęściej nie jest zgłaszany na policję. Ludzie wolą załatwić sprawę we własnym zakresie niż chodzić na policję.  Dlatego decydują się  zwrócić po pomoc do nas. Wtedy oferujemy badanie z użyciem wariografu typowanej do kradzieży osoby.

Jeżeli pokrzywdzeni zdecydują się na naszą pomoc  dostatecznie szybko po zdarzeniu, to znacząco wzrasta  szansa na odzyskanie skradzionych pieniędzy czy  przedmiotów. Oprócz tego zawsze uzyskują  rzetelną odpowiedź na pytanie o to czy dana osoba ma coś wspólnego z kradzieżą, czy też nie.

Badania lojalnościowe

Badania tego typu obejmują zakresem tematycznym szereg różnych zagadnień związanych z relacjami międzyludzkimi.

Chodzi tu o  badanie osoby przy użyciu wariografu w kierunku potwierdzenia dochowania lojalności na gruncie: przyjacielskim, koleżeńskim, partnerskim, biznesowym.

Wtedy najczęściej zgłaszają się do nas osoby, które chcą oczyścić się z niesłusznych podejrzeń o złamanie zasady lojalności, czy inaczej mówiąc złamanie zasady wierności danemu słowu. Gdy badana osoba pomyślnie przejdzie takie badanie na wariografie, otrzymuje od nas dokument potwierdzający jej lojalność, czyli certyfikat lojalności.

Na badanie z użyciem wariografu  może zgłosić się też osoba ze swoim partnerem  biznesowym lub  partnerem życiowym w celu potwierdzenia lub wykluczenia  nielojalności. Tu warunkiem przystąpienia do badania jest zgoda osoby. Potrzebna jest także jej  wola do współpracy z ekspertem, aby właściwie poprowadzić badanie o nielojalność.

Jeśli osoba badana spełnia wszystkie warunki, aby poddać się badaniu wariografem to może być pewna, że takie badanie z całą pewnością będzie rozstrzygające, czyli na koniec padnie jednoznaczna odpowiedź.

Kontakt – Centrum Badań Wariograficznych

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h / 7 dni w tygodniu. Działamy na terenie całej Polski. Nasi specjaliści badań poligraficznych zaproszą Państwa do naszych punktów, bądź dotrą pod wskazany adres.

Adres: ul. Chłodna 35/37 paw. 5 1p / Warszawa, 00-867
Telefon : +48 532 512 100
E-mail: wariograf@spy24.pl